Blog o gastronomii

Teoretycznie o gotowaniu

Zastawa jak w zastaw

Lis
15

talerze arcorocKażda szanująca się Pani Domu dobrze wie, jak ważne są talerze. Służą nam one nie tylko do jedzenia, ale także powinny się ładnie prezentować.

Szyk i elegancja

Gdy zapraszamy gości na obiad, ważne jest nie tylko to, by jedzenie było smaczne, ale także podane na eleganckiej zastawie. Doskonale sprawdzą się tutaj talerze arcoroc czy kubki ambition.

Charakterystyka

Talerze ładnie się prezentują, są w różnych kształtach i kolorach. Są wykonane z trwałego materiału Opal, który jest opatentowany przez Arc International. Mają aż trzykrotną odporność na stłuczenia! Materiał z którego talerze są wykonane jest odporny na mycie w zmywarkach. Cały czas pozostaje jak nowy. Jeżeli ułożymy je w odpowiedni sposób, to pozwoli nam zaoszczędzić miejsce w szafce.

Talerze można myć z zmywarce, bez obawy o ich zniszczenie. Można je także używać do podgrzewania potraw w mikrofalówce, gdyż są odporne na działanie wysokiej temperatury.

Talerze te posiadają także atest producenta, a gwarancja na nie wynosi dwa lata.

Podsumowanie

Takie talerze można kupić w sklepie stacjonarnym lub w sklepie internetowym. W ofercie możemy znaleźć talerze płytkie, głębokie, małe czy duże. Warto posiadać talerze arcoroc w swojej kuchni – klik. Mają estetyczny wygląd i posłużą nam przez lata.

Drobiazgi w kuchni Możliwość komentowania Zastawa jak w zastaw została wyłączona

Comments

Comments are closed.