Blog o gastronomii

Teoretycznie o gotowaniu

Gdzie jeszcze sprawdzi się dzwonek hotelowy?

Lis
12

dzwonek hotelowyW każdym miejscu, gdzie zjawiają się klienci, w recepcji przydatny jest dzwonek, którym klient będzie mógł przywołać obsługę.

Dzwonek hotelowy

Jest to bardzo małe, a jednocześnie niezbędne akcesorium, które powinno znaleźć się na ladzie recepcyjnej każdego hotelu, motelu, ale także restauracji, baru albo sklepu. Zadaniem takiego recepcyjnego dzwonka jest eleganckie i bezproblemowe przywołanie osób z obsługi, które nie są widoczne (gdyż znajdują się na przykład na zapleczu). Stawiane na kontuarze czy sklepowej ladzie dzwonki pozwalają w prosty sposób przywołać personel lokalu przez zniecierpliwionego klienta, który w innym wypadku nie wiedziałby co zrobić (czy np. wołać obsługę podnosząc głos?).

Specyfikacja dzwonków hotelowych

Zazwyczaj są one bardzo eleganckie i chromowane. Wykonuje się je ze stali wysokopolerowanej. Dzwonki mogą mieć różnorodną średnicę, a stosować je można w pozycji pionowej lub poziomej. Wszystkie modele mają dość podobny, charakterystyczny dźwięk, oraz bardzo stylowy a zarazem estetyczny design. Podstawa dzwonka może być metalowa lub drewniana (także lakierowana). Dzięki swojej uniwersalności mogą być wykorzystywane zarówno w hotelach, jak i lokalach gastronomicznych.

Drobiazgi w kuchni Możliwość komentowania Gdzie jeszcze sprawdzi się dzwonek hotelowy? została wyłączona

Comments

Comments are closed.