Blog o gastronomii

Teoretycznie o gotowaniu

Dozowniki do wódki jako ciekawostka w barach

Lis
11

dozownik do wódkiJeżeli prowadzisz bar i chcesz, aby zaciekawiał on swoich klientów czymś wyjątkowym, spróbuj zainwestować w dozownik do wódki. Dzięki temu, że można go w prosty sposób podłączyć do naczyń o bardzo zróżnicowanym kształcie, masz możliwość nalewać „wodę ognistą” nie tyle z samej butelki, co właśnie ze wspomnianych naczyń. Efekt potrafi robić wrażenie i z pewnością jest czymś w rodzaju lokalnej atrakcji.

Dlaczego warto stosować dozowniki do wódki

Chociażby dlatego, że jest to całkiem ciekawa metoda na tworzenie w prowadzonym barze bardzo unikalnej atmosfery. A każdy bywalec tego rodzaju miejsc wie doskonale, ze właśnie klimat konkretnego pubu jest tym, co sprawia, że chętniej i częściej się do niego wraca. Co więcej, w opowieściach pomiędzy znajomymi właśnie ten element sprawia, że chętniej przychodzą tam, gdzie według opowieści znajomych, można znaleźć coś szczególnego.

Nie przekonuje Cię to? To wyobraź sobie, ze wódka nalewana jest na przykład ze szklanego globusa, do którego podłączono wężyk z wspomnianym już dozownikiem i właśnie z niego nalewa się wódkę do kieliszków. Uważasz, ze wygląda to wyjątkowo? A przecież to tylko jeden z wielu przykładów naczyń, do których dozownik można przyłączyć.

Drobiazgi w kuchni Możliwość komentowania Dozowniki do wódki jako ciekawostka w barach została wyłączona

Comments

Comments are closed.